Blog Pychotka
słupki odgradzające
Wyposażenie gastronomi

Popularność słupków odgradzających

Słupki odgradzające zwijane lub z taśmą przydadzą się w wielu miejscach, także w gastronomii. Pozwalają wydzielić daną strefę i wskazać kierunek kolejki, czy też korytarz ruchu. Na uwagę zasługują estetyczne słupki odgradzające, jakie są spotykane na imprezach i eventach różnego rodzaju. Jakie zalety ma taśma odgradzająca zwijana? Gdzie poszukać inspiracji? Jak można wykorzystać słupek w restauracji?

Taśmy odgradzające zwijane

słupki odgradzające

Taśmy odgradzające zwijane pozwalają w dowolnym momencie zagrodzić lub wydzielić daną przestrzeń. Taśma łatwo się zwija i może być użyta w każdej chwili, w zależności od potrzeb. Producenci oferują gustowne słupki, jakie doskonale urozmaicą wnętrze w restauracji. Jakie zalety ma słupek tego typu? Z pewnością pozwala ochronić dane wnętrze przed wejściem osób niepożądanych. Z ich pomocą wskażemy klientom drogę do kolejki, zabezpieczymy ważne dekoracje ścienne lub po prostu urozmaicimy pomieszczenie. Bardzo ładnie zaprezentują się słupki w kolorach czerwonych i złotych, które kojarzą się z luksusem i elegancją. 

Słupki odgradzające ze sznurem

Kolejna propozycja to słupki odgradzające ze sznurem z tego sklepu, które także cieszą się uznaniem na rynku. Popularność wynika z faktu, że mają szerokie zastosowanie i bardzo ciekawie się prezentują. Takie słupki postawimy w kościele, kawiarni, restauracji, w hotelu, czy podczas masowej imprezy, oddzielając daną strefę. Inspiracji warto poszukać w internetowych sklepach, gdzie szeroki wybór daje sporo możliwości. Zastanówmy się, jakie słupki odgradzające spełnią swoje zadania – modele zwijane, czy może ze sznurem? Każdy przedmiot ma wiele zalet, jakie warto docenić. 

Eleganckie słupki odgradzające są nie tylko praktyczne, lecz także stanowią element dekoracji w wielu miejscach. To uniwersalne rozwiązanie, jakie daje wiele możliwości.