Blog Pychotka
topper
Akcesoria kuchenne

Tort na rocznicę ślubu

Okazji do wręczenia drugiej osobie prezentu może być naprawdę wiele i każda osoba posiadająca dużą ilość znajomych ma okazję raz na pewien czas się wykazać. Najczęściej jesteśmy zapraszani do znajomych na różnego rodzaju imprezy związane jubileuszem małżeństwa, lub na urodziny dzieciaków. Impezy na których dzieci świetnie się bawią zawsze zostają nam w pamięci, gdyż prawie nic nie cieszy tak mocno jak dobry humor naszych małych pociech.

Rocznica ślubu

Rocznica ślubu naszych rodziców, rodzeństwa bądź znajomych jest świetną okazją do tego, aby zamówić lub własnoręcznie upiec pyszny tort. Najbliżsi znajomi danej osoby doskonale znają jej preferencje i wiedzą jakie słodycze lubi najbardziej, dlatego też wybór tortu nie powinien być żadnym problemem. Topper na tort (kupisz go tu: https://www.aledobre.pl/80,Pieczenie_ciast_i_tortow/2-703,Toppery/) to świetna dekoracja, dzięki której obdarowana osoba będzie jeszcze bardziej cieszyć się z tego słodkiego prezentu. Toppery można zamówić w wielu sklepach lub poprosić cukiernię o to, aby przygotowała coś przez nas podany wzór.

Tort śmietankowy

Jednym z najpopularniejszych tortów jakie często otrzymujemy jest tort śmietankowy, który może być przekładany wieloma warstwami masy. Topper na tort o smaku śmietankowym powinien być w innym kolorze niż biały, tak by stanowił świetny kontrast do pozostałej części tych pysznych słodkości. Pomysłowość osób kupujących bądź piekących tort może nie mieć granic i warto zaskoczyć naszych bliskich.